Smartr Contacts

Gelişmiş Kişisel Rehber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version 1.5.814
  • Dil İngilizce
  • Firma Xobni
Oldukça gelişmiş bir kişisel rehber uygulaması olan Smartr Contacts' ı Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Oldukça gelişmiş bir kişisel rehber uygulaması olan Smartr Contacts' ı Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 
Kullanımı oldukça kolay olan ve kullanıcılarına yardımcı olabilecek bir çok özelliği yapısında bulunduran uygulama sayesinde otomatik olarak cihazınızda bulunan isim ve iletişim bilgilerini tespit ederek bu bilgileri sürekli olarak güncel tutabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca uygulamada bulunan sosyal ağ entegrasyonu sayesinde Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda bulunan arkadaşlarınızın tüm iletişim bilgilerini de cihazınıza aktararak zengin bir iletişim profili oluşturmanızı da sağlamaktadır.
 
Tüm bunlara ek olarak cihazınıza gelen ya da gönderdiğiniz e-posta iletilerini görüntüleyebilir, adres defterinizde bulunan kişilere otomatik bir şekilde profil resimleri ekleyebilir, sosyal ağlarda bulunan ve değişiklik yapılan tüm arkadaşlarınızın iletişim bilgilerini sürekli olarak kontrol ederek herhangi bir yenilik olduğunda otomatik bir şekilde cihazınızdaki adres defterindeki bilgiler ile güncelleyebilir, tek bir dokunuş ile iletişim geçmişinizi görüntüleyebilir ve bulut depolama servisleri ile entegre bir şekilde çalışabilme özelliğine de sahip olan Smartr Contacts ile cihazınızdaki adres defterini yedekleyerek, herhangi bir kaybolma durumuna karşı verilerinizi güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz.
 
Tüm bu özelliklerin yanında daha sayamadığımız bir çok gelişmiş ve fonksiyonel işlevi de keşfedebileceğiniz Smartr Contacts uygulamasını mutlaka denemelisiniz.
Smartr Contacts indir
DİĞER SÜRÜMLER